top of page

MONTAŻ  SIATEK

DLA KOTA I PRZED PTAKAMI

Fresh-Maker

Technik Kamil Rybacki

 

Profesjonalne i kompleksowe działanie!

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ

511-110-425,  607-511-952, 504-017-940

Czynne: Pn. - Pt. 08:00 — 20:00

Sobota i niedziela  —  Nieczynne 

Instalujemy nowoczesne i profesjonalne systemy siatkowe na balkonach i oknach dla ochrony kota i przeciw gołębiom

KWALIFIKACJE ZAWODOWE I CERTYFIKATY

Wykonujemy czyszczenie i dezynfekcję balkonów po gołębiach!

CERTYFIKAT - POZIOM WYŻSZY

Fresh-Maker oferuje wyjątkowe usługi w świetnych cenach. Wysoko wykwalifikowany personel jest w pełni przygotowany do świadczenia profesjonalnych usług.

Nigdzie w najbliższej okolicy, nie uda Ci się znaleźć lepszej jakości usługi typu - Dezynsekcja obrzeżka gołębi. Zadzwoń do nas już dzisiaj i umów się na spotkanie w najbliższym dogodnym terminie.

Służymy pomocą!

W swojej ofercie mamy wszystko, czego szukasz, a nawet o wiele więcej. Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jakie świadczymy usługi i jakie są wolne terminy.

 

Montaż systemów siatkowych:

Siatka na balkon, to idealne zabezpieczenie przed gołębiami i dla ochrony kota. Jest to siatka wykonana z mocnych komponentów polietylenu, która spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada atest jakości. Nasi technicy wykonują montaż siatki na balkonie lub w oknie, która oprócz wskazanych wyżej zalet, jest mało widoczna dla ludzkiego oka.
W chwili obecnej nie ma na rynku środka, który skutecznie odstraszałby gołębie z balkonu. Dotyczy to również kota, który bez siaki na balkonie, narażony jest na wypadnięcie. Jedyne w chwili obecnej rozwiązanie, to montaż profesjonalnego systemu osiatkowania balkonu lub okna.

 

Montaż systemu osiatkowania, odbywa się na bazie modułu linki stalowej lub stelaża, do którego klipsowana jest siatka a w fazie końcowej modelowana.
Serwis elementów montażowych i siatki jest bezpłatny na okres 2-lat, a czas gwarancji pracy bezawaryjnej wynosi 10-lat!
Nasze systemy w 2017 roku zostały wyróżnione Certyfikowanym Krajowym Znakiem Jakości, i z powodzeniem instalujemy je na terenie całej Polski.

Pomiar i wycena: - BEZPŁATNA
Pierwszy kontakt technika z klientem jest całkowicie bezpłatny - technik wykona pomiar balkonu lub okna i przedstawi kosztorys. W przypadku braku akceptacji zlecenia, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

 

Mycie i dezynfekcja balkonów:

W naszej ofercie mamy również, sprzątanie, mycie, czyszczenie, dezynfekcję i dezynsekcję balkonów i parapetów okiennych - zabrudzonych gołębi odchodami. Do tego celu wykorzystujemy technologię VapoHydro gorącej suchej i mokrej pary, oprysk zasadowy i zamgławianie ULV.

Dość często na zabrudzonych balkonach, w odchodach gołębi,występuje populacja obrzeżka gołębia. Owady te, żywią się krwią ludzi i zwierząt domowych

Weryfikacja i wycena: - BEZPŁATNA

Pierwszy kontakt technika z klientem jest całkowicie bezpłatny - technik wykona ocenę skażenia i zabrudzenia balkonu lub parapetu i przedstawi kosztorys. W przypadku braku akceptacji zlecenia, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

 

Za wszystkie wykonane usługi, firma wystawia fakturę lub paragon i inną dodatkową dokumentację wynikającą z zakresu wykonanej usługi.

 

CERTYFIKAT - OZONOWANIA I DEZYNFEKCJI

Nasze kwalifikacje zawodowe pozwalają nam na wykonywanie usług w zakresie DDD. Dbamy przy tym o to, by wszyscy klienci  byli zadowoleni. Tylko kwalifikacje zawodowe i doświadczenie gwarantuje technikowi wykonać usługę specjalistycznie i skutecznie. 

Nasi pracownicy wiedzą, czego oczekujesz od usługi typu - DDD.

Zadzwoń do nas już dziś - Pomożemy!

WYSOKA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Nasze motto to, skuteczność w działaniu!

siatka kot 4.jpg

MONTAŻ SIATKI NA BALKON I OKNO DLA KOTA

Siatka na balkon, to idealne zabezpieczenie dla ochrony kota. Jest to siatka wykonana z mocnych komponentów polietylenu, która spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada atest jakości. Nasi technicy wykonują montaż siatki na balkonie lub w oknie, która oprócz wskazanych wyżej zalet, jest mało widoczna dla ludzkiego oka.
W chwili obecnej nie ma na rynku produktu, który skutecznie zabezpieczyłby kota na balkonie. Kot, bez siaki na balkonie, narażony jest na wypadnięcie. Jedyne optymalne w chwili obecnej rozwiązanie, to montaż profesjonalnego systemu osiatkowania balkonu lub okna.

image;s=1000x700.webp

MONTAŻ SIATKI NA BALKON PRZECIW GOŁĘBIOM

Siatka na balkon, to idealne zabezpieczenie przed gołębiami. Jest to siatka wykonana z mocnych komponentów polietylenu, która spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i posiada atest jakości. Nasi technicy wykonują montaż siatki na balkonie lub w oknie, która oprócz wskazanych wyżej zalet, jest mało widoczna dla ludzkiego oka.
W chwili obecnej nie ma na rynku produktu, który skutecznie odstraszałby gołębie z balkonu i zabezpiecza go przed zabrudzeniem. Jedyne w chwili obecnej optymalne rozwiązanie, to montaż profesjonalnego systemu osiatkowania balkonu lub okna.

ZDJĘCIA Z NASZYCH PRAC

Powyżej przedstawiamy swoje prace - montażowe systemów siatkowych na balkonach i oknach dla zabezpieczenia kota przed wypadnięciem i przed gołębiami. Jak Państwo widzicie, nasi technicy wykonują taki montaż starannie i profesjonalnie.

Jak widać na zdjęciach, do realizacji naszych zleceń, wykorzystujemy materiały trwałe i dobrej jakości. Każdy klient otrzymuje od nas na materiały gwarancję 10-ciu lat bezawaryjnie pracy systemu i dodatkowo 2-lata serwisu gratis.

WYSOKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Oferujemy usługi na wysokim poziomie!

Siatka przeciw ptakom:

Zabezpieczenie, ochrona i osiatkowanie balkonu przeciw gołębiom:

- wykonujemy profesjonalny montaż mocnej i mało widocznej siatki ochronnej na balkonie, loggi i oknie. Montaż siatki na balkonie przeciw gołębiom, to dość trudny i złożony problem przy montażu. Wymaga od technika dużej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Nasze siatki posiadają atest bezpieczeństwa, a to wyróżnia je w poszukiwaniu przez wielu Klientów. Montaż siatki na balkonie przeciw ptakom, chroni balkon przed zabrudzeniem gołębi odchodami. Siatka na balkon przed gołębiami i innymi ptakami, to najlepszy sposób na zabezpieczenie balkonu.

Każdy etap montażu, wykonujemy z dużą starannością i dokładnością.

Oferujemy również, wiele profesjonalnych systemów montażu siatek na balkonie.

Wycena montażu bezpłatna, dojazd - gratis!

 

Zakres prac bez stelaża:

(montaż z wykorzystaniem elewacji i struktury balkonu - bez stelaża)

- wykonanie pomiaru balkonu

- mocowanie uchwytów montażowych

- wprowadzenie linki stalowej

- montaż i naciągnięcie siatki

- klipsowanie siatki do linki

- modelowanie siatki

 

Zakres prac ze stelażem:

(montaż z wykorzystaniem - stelaża aluminiowego)

- wykonanie pomiaru balkonu

- mocowanie uchwytów montażowych

- montaż stelaża aluminiowego

- montaż i naciągnięcie siatki

- modelowanie siatki

 

Cennik montażu siatki bez stelaża o oczkach 5 cm g. 1 mm:

- od 400,00 zł do 500,00 zł brutto / balkon mały / siatka przeciw gołębiom

- od 500,00 zł do 600,00 zł brutto / balkon średni / siatka przeciw gołębiom

- od 600,00 zł do 700,00 zł brutto / balkon loggia / siatka przeciw gołębiom

- od 700,00 zł do 800,00 zł brutto / balkon mały, średni i loggia / siatka przeciw gołębiom / przy dużej złożoności montażu

 

Cennik montażu siatki ze stelażem o oczkach 5 cm g. 1 mm:

- 500 zł brutto / zakup stelaża na mały balkon + montaż - 400,00 zł brutto

- 600 zł brutto / zakup stelaża na średni balkon + montaż - 500,00 zł brutto

- 700 zł brutto / zakup stelaża na loggie + montaż - 600,00 zł brutto

- od 6 m wzwyż / cenę zakupu stelaża i montażu naliczamy indywidualnie

 

Cennik dot. uwarunkowań zewnętrznych:

(w przypadku braku dostępu z mieszkania na balkon lub przy utrudnionym montażu, korzystamy z parku maszynowego)

- podnośnik koszykowy Ruthmann 223 / koszt dojazdu: - 147,80 zł brutto

- godzina pracy: - 98,40 zł brutto

Ponadto, koszt usługi uzależniony jest od wielkości balkonu, rodzaju i wielkości siatki i sposobu montażu oraz od odległości do miejscowości.

koszt montażu naliczamy indywidualne. Dokładny kosztorys zlecenia, podamy po weryfikacji u klienta.

 

Info: 1.

W koszty usługi wliczone są wszystkie materiały montażowe i siatka.

W przypadku złożoności montażu, typu mocowania, rodzaju siatki i jej długości oraz konstrukcji balkonu, podane ceny mogą ulec zmianie.

W przypadku powyżej 6 m.b. siatki, kwota montażu wzrasta o 100,00 zł za każde następne 2 m.b. siatki. Natomiast koszt montażu siatki w innych miejscowościach, naliczany jest indywidualnie.

 

Info: 2.

Technik realizuje usługę w czasie do 4 godzin, w zależności od sposobu montażu siatki.

Stosowane przez nas siatki z uwagi na swoją strukturę i kolor, są minimalnie widoczne oraz wytrzymują okres eksploatacji do 8 lat.

 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Nasza firma realizuje montaż siatek na różnych typach balkonów, stosując profesjonalne systemy montażu wykorzystując materiały nierdzewne i siatki atestowane.

Zabezpieczenie, ochrona i osiatkowanie balkonu dla kota:

Wykonujemy profesjonalny montaż mocnej i mało widocznej siatki ochronnej na balkonie, loggi i oknie. Montaż siatki na balkonie dla ochrony kota, to dość trudny i złożony problem w czasie montażu. Wymaga od technika dużej wiedzy i doświadczenia.  Siatka na balkon dla zabezpieczenia kota, posiada atest bezpieczeństwa , jest bardzo mocna i wytrzymała na ścieranie. Montaż siatki na balkon dla ochrony kota, to jedyny sposób by zapewnić kotom bezpieczeństwo. Siatka dla kota na balkon jest koloru piaskowego, który pasuje do każdego koloru elewacji budynku.

Każdy etap montażu, wykonujemy z dużą starannością i dokładnością.

Oferujemy również, wiele profesjonalnych systemów montażu siatek.

Wycena montażu bezpłatna, dojazd - gratis!

 

Zakres prac bez stelaża:

(montaż z wykorzystaniem elewacji i struktury balkonu - bez stelaża)

- wykonanie pomiaru balkonu

- mocowanie uchwytów montażowych

- wprowadzenie linki stalowej

- montaż i naciągnięcie siatki

- klipsowanie siatki do linki

- modelowanie siatki

 

Zakres prac ze stelażem:

(montaż z wykorzystaniem - stelaża aluminiowego)

- wykonanie pomiaru balkonu

- mocowanie uchwytów montażowych

- montaż stelaża aluminiowego

- montaż i naciągnięcie siatki

- modelowanie siatki

Cennik montażu siatki bez stelaża o oczkach 4 cm g. 2 mm:

- od 500,00 zł do 600,00 zł brutto / balkon mały / siatka dla kota

- od 600,00 zł do 700,00 zł brutto / balkon średni / siatka dla kota

- od 700,00 zł do 800,00 zł brutto / balkon loggia / siatka dla kota

- od 800,00 zł do 900,00 zł brutto / balkon mały, średni i loggia / siatka dla kota / przy dużej złożoności montażu

Cennik montażu siatki ze stelażem o oczkach 4 cm g. 2 mm:

- 500 zł brutto / zakup stelaża na mały balkon + montaż - 400,00 zł brutto

- 600 zł brutto / zakup stelaża na średni balkon + montaż - 500,00 zł brutto

- 700 zł brutto / zakup stelaża na loggie + montaż - 600,00 zł brutto

- od 6 m wzwyż / cenę zakupu stelaża i montażu naliczamy indywidualnie

 

Cennik dot. uwarunkowań zewnętrznych:

(w przypadku braku dostępu z mieszkania na balkon lub przy utrudnionym montażu, korzystamy z parku maszynowego)

- podnośnik koszykowy Ruthmann 223 / koszt dojazdu: - 147,80 zł brutto

- godzina pracy: - 98,40 zł brutto

Koszt usługi uzależniony jest od wielkości balkonu i siatki oraz sposobu montażu. W dalszych miejscowościach, koszt montażu będzie naliczany indywidualne. Dokładny kosztorys zlecenia, będzie podany po weryfikacji u klienta.

 

Info: 1.

W koszty usługi wliczone są wszystkie materiały montażowe i siatka.

W przypadku złożoności montażu, typu mocowania, rodzaju siatki i jej długości do 6 m.b. oraz konstrukcji balkonu, podane ceny mogą ulec zmianie.

W przypadku powyżej 6 m.b. siatki, kwota montażu może wzrosnąć o 100,00 zł za każde następne 2 m.b. siatki.

 

Info: 2.

Technik realizuje usługę w czasie do 4 godzin, w zależności od sposobu montażu siatki.

Stosowane przez nas siatki z uwagi na swoją strukturę i kolor, są minimalnie widoczne oraz wytrzymują okres eksploatacji do 8 lat. Ingerencja w strukturę balkonu jest konieczna, by zamocować uchwyty montażowe siatki.

 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Nasza firma realizuje montaż siatek na różnych typach balkonów, stosując profesjonalne systemy montażu wykorzystując materiały nierdzewne i siatki atestowane.

MONTUJEMY KOLCE PRZECIW GOŁĘBIOM

Kolce przeciw gołębiom:

Plaga gołębi w miastach, to duże utrapienie dla zarządców nieruchomościami w miastach jak i dla indywidualnych Klientów.

Ptaki w swojej naturze a przede wszystkim gołębie mają to, że lubią siadać na rożnych elementach elewacji budynku, brudząc przy tym jednocześnie swoimi odchodami. Dość często zakładają tam swoje gniazda, co powoduje, że z dnia na dzień elewacja budynków traci na swoim wyglądzie.

Również parapety okienne i balkony, to miejsca bytowania gołębi, które zakładają tam gniazda i brudzą odchodami.

Usunięcie tych odchodów poprzez oczyszczenie jest z reguły bardzo trudne i nawet firmy sprzątające mające profesjonalny sprzęt czyszczący, mają z tym nie lada kłopot i problem.

 

Dlatego my!

Oprócz montażu systemów siatkowych realizujemy również profesjonalny montaż kolców przeciw gołębiom, na elewacji budynków, dachach, gzymsach, parapetach okiennych, rynnach itp.

Do tego celu wykorzystujemy zaawansowane technologie w oprzyrządowaniu i materiale, z którego wykonany jest dany produkt.

Wyróżnienie:

Nasza firma za ten produkt, została w 2017 roku wyróżniona certyfikatem i krajowym znakiem jakości.

Współpracujemy z sanepidem, SiW mieszkaniową, instytucjami, hotelami, motelami, ośrodkami wczasowymi, sanatoriami, hotelami robotniczymi, podmiotami gospodarczymi, indywidualnym klientem itp.

Branże:

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Sprzątanie balkonów

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie chemiczne

  • Usługi dla domu i ogrodu / Dezynsekcja, dezynfekcja

  • Usługi / Sprzątanie i czyszczenie / Maszyny i urządzenia czyszczące

  • Usługi / Wywóz śmieci, utylizacja

Zakres:

  • Profile działalności firmy: usługi

  • Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew

 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA BALKONÓW

Zwalczamy obrzeżka gołębi, który występuje na balkonach!

ZDJĘCIE PRZED USŁUGĄ

Balkon zabrudzony gołębi odchodami

Zdjęcie poglądowe pokazujące zabrudzony balkon gołębi odchodami jak i również gabarytami. Taki stan rzeczy, dość często zastajemy u naszych klientów, gdy balkon nie był zabezpieczony siatką. System osiatkowania balkonu, zabezpiecza balkon przed gołębiami i skutecznie stanowi zaporę przed nimi. Nasi technicy po wykonaniu usługi oczyszczenia balkonu, proponują klientowi instalację takiej siatki.

Klienci dość często wyrażają na to zgodę!

ZDJĘCIE PO USŁUDZE

Balkon oczyszczony i zdezynfekowany

Zdjęcie poglądowe pokazujące efekt końcowy, po wykonanej usłudze - czyszczenia, sprzątania, mycia i dezynsekcji balkonu zabrudzonego gołębi odchodami. Po wykonanej usłudze - klient zastanawia się jak utrzymać balkon w takim stanie. Jedyne rozwiązanie jak już wcześniej wspomnieliśmy, jest instalacja siatki na balkonie.

Takie rozwiązanie utrzyma balkon w takim stanie, jak widać na zdjęciu!

SYSTEM VAPOHYDRO

System gorącej pary

W zabiegu czyszczenia i mycia oraz dezynfekcji balkonów, wykorzystujemy - System gorącej (suchej i mokrej) pary. Ta technologia pozwala technikowi umyć konstrukcję balustrady i parapetów okiennych. Wykorzystując tą technologię, efekt staje się bardziej skuteczny i długo trwały.

Ponadto, neutralizuje owady obrzeżka gołębia, który dość często występuje na takich balkonach.

logotyp (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

KONTAKT

Siedziba Firmy

 

P.U. Freshmaker Usługi DDD

Nietypowe i Specjalistyczne
z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie
ul. Piaski Wróblewskie 7
95-039 Sokolniki-Las

tel. 511110425, 504017940, 607511952

 

Właściciel - Kamil Rybacki

Numer NIP: 732-200-08-25
Numer REGON: 101718133

 

Biuro czynne: od Pon. do Sob. / 8:00 - 20:00

oprócz świąt, w niedzielę - kontakt Alarmowy

manager.firmyfreshmaker@wp.pl

 

 

 

WERYFIKACJA FIRMY

 

DANE NASZEJ FIRMY W CELU WERYFIKACJI PRZEZ KLIENTA !

Siedziba Firmy

 

P.U. Freshmaker Usługi DDD

Nietypowe i Specjalistyczne
z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie
ul. Piaski Wróblewskie 7
95-039 Sokolniki-Las

tel. 511110425, 607511952, 504017940

 

Data rejestracji działalności gospodarczej - 2014-01-17

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej - 2014-02-01

właściciel firmy - Kamil Rybacki

 

Dane podstawowe:

Właściciel - Kamil Rybacki

Numer NIP - 732-200-08-25

Numer REGON - 101718133

 

Przeważająca działalność gospodarcza (kod-PKD) 82.21.Z (Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych).

Wykonywana działalność gospodarcza (kod-PKD) 81.21.Z, 81.22.Z, 81.29.Z

 

Konto Bankowe Firmy do dokonywania przelewów realizacji zleceń i zaliczek:

NR Konta Bankowego

PKO Bank Polski S.A.

Kamil Rybacki

07 1020 3440 0000 7702 0056 7206

Zapraszamy do współpracy!

ZAMGŁAWIANIE ULV

System zamgławiania zasadą

W zabiegu dezynsekcji i dezynfekcji balkonu, wykorzystujemy również - System zamgławiania elektrycznego ULV. Ta technologia pozwala technikowi zneutralizować obrzeżka gołębi i nieprzyjemny zapach. Jest to działanie kompleksowe i stosowane przy każdym zabiegu dezynsekcji. Wykorzystując tą technologię, zabieg dezynsekcji staje się bardziej skuteczny i długo trwały.

OPRYSK ZASADOWY

Rozpylenie zasady aktywnej

Oprysk chemiczny realizowany jest urządzeniem, które pod ciśnieniem rozpyla mgłę zasadową. Technik wykonuje ten zabieg celem wytępienia obrzeżka gołębi i neutralizuje nieprzyjemny zapach wydzielany przez odchody gołębia. Jest to dezynfekcja uzupełniająca zabieg zamgławiania ULV i ma na celu działanie profilaktyczne. I przy takim działaniu, zabieg dezynfekcji i dezynsekcji staje się bardziej skuteczny i trwały.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

Krajowy Znak Jakości

Fresh-Maker posiada Certyfikowany Krajowy Znak Jakości nadany w 2017 roku, za całokształt swojej pracy. 

Każde nadane wyróżnienie bardziej mobilizuje naszą kadrę techniczną po to, by mieć rzeszę zadowolonych klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Od rekomendacji przekazywanych z ust do ust do recenzji online, coraz więcej osób z pobliskich miejscowości trafia do naszego Zakładu Usług. Zadzwoń do nas aby umówić się na spotkanie w sprawie bezpłatnej wyceny zlecenia.

Technik Dyplomowany - Kamil Rybacki
Piaski Wróblewskie 7, 95-039 Sokolniki Las

511-110-425

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page