top of page

SPECJALISTYCZNA

DEZYNSEKCJA PLUSKWY

Fresh-Maker

Technik Kamil Rybacki

 

Certyfikowany Poziom Wyższy!

ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZIŚ

511-110-425, 504-017-940, 607-511-952

Czynne: Pn. - Pt. 08:00 — 20:00

Sobota i niedziela  —  Nieczynne 

Pluskwy domowe najczęściej zakładają swoje gniazda na meblach służących do spania jak np. na sofach, wersalkach, łóżkach, fotelach, krzesłach, itp. Tam podczas rozmnażania się pozostawiają swoje jaja i larwy, i tam szukają swojego żywiciela - człowieka. 

Technik Kamil Rybacki

KWALIFIKACJE ZAWODOWE I CERTYFIKATY

Wysokospecjalistyczne i skuteczne działanie!

CERTYFIKAT - POZIOM WYŻSZY

Fresh-Maker oferuje wyjątkowe usługi w świetnych cenach. Wysoko wykwalifikowany personel jest w pełni przygotowany do świadczenia profesjonalnych usług.

Nigdzie w najbliższej okolicy, nie uda Ci się znaleźć lepszej jakości usługi typu - Dezynsekcja pluskwy domowej jej jaj i larw. Zadzwoń do nas już dzisiaj i umów się na spotkanie w najbliższym dogodnym terminie.

Służymy pomocą!

                 ***

W swojej ofercie mamy wszystko, czego szukasz, a nawet o wiele więcej. Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jakie świadczymy usługi i jakie są wolne terminy.

Wprowadzenie:

Pluskwa domowa to, insekt - Cimex lectularius, owad należący do rzędu pluskwiaków różnoskrzydłych z rodziny pluskwowatych. Żywi się krwią zwierząt ciepłokrwistych - domowych, a głównie człowieka. Była prawie wytępiona w krajach rozwiniętych, ale współcześnie obserwujemy jej zmasowany powrót.

Obecność pluskwy w naszych domach, to zdawałoby się zamierzchłe czasy międzywojenne i powojenne. Nic mylnego!... Obecnie zadomowiła się w naszych domach i ma się całkiem dobrze, co skutkuje już plagą na obszarze całej Polski.

Bardzo ważne!

Ludzie dość często wstydzą się przyznać, że mają pluskwy w domu (bo myślą stereotypowo), uważając obecność tych owadów tylko w domach brudnych i zaniedbanych. A to błąd!... Pluskwa dość często wybiera środowisko całkiem odmienne, czyli dom w ładzie, czysty i posprzątany.

Nie wstydźmy się tego, bo takie zachowanie tylko ułatwia i zwiększa populację pluskwy domowej.

Jak ją zwalczyć?

Nie próbujcie robić tego sami..., bo nie macie z nią żadnych szans! To owad specyficzny i bardzo trudny do wytępienia. Tu jest potrzebne działanie metodyczne i tylko profesjonalista o dużej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie ją pokonać.

IPM - to Zintegrowany System Zwalczania Szkodnika Pluskwy.

Jest to najlepsza metoda na miarę XXI wieku, która w zestawieniu z tradycyjnymi metodami jest bardziej skuteczna.

 

Porada: Sugerujemy zapoznać się z kilkoma ofertami i dokładnie je przeczytać i porównać, a następnie zweryfikować - zanim każdy z klientów podejmie ostateczną decyzję! Proszę nie kierować się brakiem czasu, bo pośpiech przy zwalczaniu pluskwy jest niewskazany i ryzykowny.

Ponadto, nie próbujcie robić tego sami:

- to zadanie dla profesjonalisty!

Działania firmy Fresh-Maker w branży ddd, to jedna z lepszych ofert na rynku Polskim i Niemieckim potwierdzona Certyfikatem i Krajowym Znakiem Jakości oraz opiniami i referencjami wystawionymi przez klientów i instytucje państwowe.

Firma w dziedzinie dezynsekcji insekta pluskwy domowej wyróżnia się niezawodnością i dużą skutecznością, przez co została w 2017 i 2018 roku doceniona przez Klientów w Polsce i Niemczech.

 

Zabieg dezynsekcji kadra techniczna realizuje w pomieszczeniach mieszkalnych i usługowych np. w hotelach, ośrodkach wczasowych, aptekach, szpitalach, placówkach wychowawczych, gospodarstwach domowych itp.

Firma współpracuje ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi oraz sanepidem.

Technicy przy wytępianiu pluskwy domowej wykorzystują najnowsze technologie i środki chemiczne. Zabieg dezynsekcji realizowany jest w 5-ciu technologiach, w tym 2-wie zabiegowe i 3-y profilaktyczne. Jest jedyną firmą w Polsce, która przy dezynsekcji insektów pluskwy ich jaj i larw realizuje tak szeroki pakiet 5w1.

Przed przystąpieniem do realizacji zabiegu i rozwinięciem linii technologicznej, technik wykonuje tzw. inspekcję, która ma na celu wskazanie gniazd pluskwy jej jaj i larw. Dopiero takie działanie w 100% pozwala zneutralizować insekta i wykluczyć jego ponowną populację.

Dezynsekcja w systemie IPM niestety nie należy do tanich usług, ale za to jest wydajna i bardzo skuteczna.

Ponadto firma udziela gwarancji na okres od 30-stu do 365 dni.

Firma realizuje usługi na terenie UE - Polski i Niemiec.

CERTYFIKAT - OZONOWANIA I DEZYNFEKCJI

Nasze kwalifikacje zawodowe pozwalają nam na wykonywanie usług w zakresie DDD. Dbamy przy tym o to, by wszyscy klienci  byli zadowoleni. Tylko kwalifikacje zawodowe i doświadczenie gwarantuje technikowi wykonać usługę specjalistycznie i skutecznie. 

Nasi pracownicy wiedzą, czego oczekujesz od usługi typu - DDD.

Zadzwoń do nas już dziś - Pomożemy!

WYSOKA JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Nasze motto to, skuteczność w działaniu!

airofog ar35.jpg

OPRZYRZĄDOWANIE

Do wykonywania usług z dziedziny dezynfekcji i dezynsekcji, nasza kadra techniczna korzysta ze specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu. W dobie XXI wieku technologia przemysłowa przynosi nowe rozwiązania techniczne, które na bieżąco śledzimy i wdrażamy. Każda nowa technologia pozwala naszym technikom, realizować zabiegi bardziej docelowo i skutecznie.

Kobieta naukowiec w mikroskopie

NASZE LABORATORIUM

Nasze profesjonalne laboratorium - do weryfikacji gatunków insektów

 

Laboratorium powstało w 2018 roku, a namiastką jego powstania były oczekiwania naszych klientów. Dość często podczas wykonywania zabiegu dezynsekcji (w czasie realizacji inspekcji), trudno jest ustalić nazwę owada lub roztocza, by dobrać odpowiednią technologię.

Dopiero nasi technicy-laboranci pracując na profesjonalnym sprzęcie i wykorzystując przy tym najnowsze technologie optyczne, są w stanie określić nazwę i gatunek.

STANOWISKO PRACY LABORANTA

W czasie wykonywania inspekcji w domu klienta, okazuje się, że zgłaszana nazwa owada jest błędna. Nie zawsze na miejscu można zdiagnozować jaki to gatunek owada, a tym bardziej roztocza. W takim przypadku po wykonaniu zabiegu profilaktycznego (gdy skutek jest negatywny), technik pobiera próbkę w celu zbadania jej pod mikroskopem.

 

​Roztocze – to duży rząd pajęczaków, obejmujący owady od wielkości mikroskopijnych do 3-centymetrowych. Roztocze występuje w formie pasożyta i drapieżnika.Występują w każdym pomieszczeniu (domu czy mieszkaniu), przeważnie w dywanach, chodnikach, na wierzchni ubrania itp. Niektóre gatunki mogą przenosić choroby!

WYSOKA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Oferujemy usługi na wysokim poziomie!

Plaga pluskwy domowej!

Zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj:

Plaga - pluskwy atakują Łódź i Warszawę!
Pluskwy domowe w Warszawie i Łodzi mają się całkiem dobrze z co najmniej kilku powodów: sprzyjający klimat, stare budownictwo i otwarte granice. Mogą być ukryte w materacu łóżka i stelażu, ramie obrazu, kontakcie elektrycznym, zegarze ściennym i wolnostojącym, ubraniach i dosłownie wszędzie.
Ponadto, dość często można przenieść pluskwę do domu na ubraniu, ze szpitala, przychodni lekarskiej, apteki, hotelu, sanatorium i ośrodka wypoczynkowego oraz z komunikacji miejskiej.

Lokatorzy kamienic i blokowisk są przerażeni, bo zjawisko się szybko rozprzestrzenia i staje się zagrożeniem dla zdrowia ludzi i zwierząt.
Wielu lokatorów lekceważy ten problem, bo wstydzą się przyznać, że mają pluskwy w domu. Wychodzą z założenia, że pluskwa występuje tylko w takich domostwach, gdzie jest nieład i nieporządek.
Nic mylnego!
Pluskwa uwielbia warunki sterylne i czyste mieszkania. Zresztą w chwili obecnej, nie ma stałych preferencji bytowania pluskwy domowej. Można ją spotkać w zasadzie już wszędzie!

Pamiętajcie, nie wolno lekceważyć owada pluskwy i nie próbujcie sami go zwalczać. Próżny trud i szkoda Waszych środków!
Pluskwa domowa, to bardzo "wredny i podstępny owad", którego zwalczenie pozostawcie doświadczonym specjalistą.
My jesteśmy 4 lata na rynku, a mamy już duże doświadczenie w dezynsekcji pluskwy domowej.
Metodą prób i błędów, znaleźliśmy "złoty środek", który całkowicie eliminuje owada pluskwy, co pozwala nam i naszym Klientom, oferować bezpłatną stałą opiekę i nadzór nad mieszkaniem.

Opracowany pakiet (5w1) w połączeniu dezynsekcji zabiegowej i profilaktycznej w tzw. 5-ciu technologiach: gorącej pary, nakładania piany, oprysku chemicznego i fumigacji mgielnej termicznej i zimnej, pozwala całkowicie wytępić pluskwę z domu.
Ponadto, cena w kwocie od 400,00 zł do 600,00 zł za dezynsekcję, jest kwotą adekwatną do użytych środków i oprzyrządowania.

ETAPY ROZRODCZE PLUSKWY DOMOWEJ

prusator_edited_edited.jpg

ŚLADY POGRYZIEŃ PRZEZ PLUSKWĘ

ugryzienie pluskwy.jpg
z24758659Q,Jak-wygladaja-ukaszenia-plusk
KOMPLEKSOWY ZAKRES DEZYNSEKCJI 

Etapy realizowania kompleksowej dezynsekcji w systemie IPM

OZONOWANIE PRZEMYSŁOWE 

Blue Planet

Technologia ozonu, również wykorzystywana jest do walki z insektami... Ozon jest cząsteczką  składająca się z trzech atomów tlenu (O3), z delta ujemnym i delta dodatnim ładunkiem elektrycznym. Cząsteczka ozonu jest bardzo niestabilna i ma krótki czas połowicznego rozpadu. Dlatego przekształca się relatywnie szybko w początkową formę czyli tlen. W istocie, ozon to nic więcej jak tylko tlen (O2) z dodatkowym atomem tlenu. Dodatkowy atom tlenu powstaje pod wpływem wyładowania elektrycznego w wyniku rozpadu cząsteczki tlenu. W naturze ozon powstaje w wyniku niektórych reakcji chemicznych. Najbardziej znany przykład to oczywiście tzw. warstwa ozonowa, gdzie ozon powstaje pod wpływem działania promieni słonecznych UV. Ozon powstaje również w czasie burz i przy wodospadach. Charakterystyczny "świeży, czysty, wiosenny" zapach deszczu jest rezultatem naturalnie powstałego ozonu w czasie burzy. Ozon pochodzi od greckiego słowa ozein co oznacza „czuć zapach”.

SYSTEM VAPOHYDRO

System gorącej pary

W zabiegu dezynsekcji pluskwy domowej, wykorzystujemy - System gorącej suchej i mokrej pary. Ta technologia pozwala technikowi zneutralizować dorosłe osobniki jak i jaja i larwy. Wykorzystujemy ją w pakiecie (5w1) - Systemu IPM. Jest to działanie kompleksowe i stosowane przy każdym zabiegu dezynsekcji. Wykorzystując tą technologię, zabieg dezynsekcji staje się bardziej skuteczny i długo trwały.

KONFUZOR

Technologia piany aktywnej

W kolejnym etapie za pomocą technologii - konfuzor, która dyszą podaje pianę zasadową i technik pianuje wszystkie meble służące do spania i siedzenia oraz wszystkie szpary i szczeliny w ścianie i podłodze oraz na innych skażonych przedmiotach. Takie działanie aktywne w czasie 2-óch tygodni, skutecznie neutralizuje dorosłe insekty pluskwy domowej.

INSPEKCJA LOKALU

 

CZYNNOŚCI JAKIE WYKONUJĄ NASI TECHNICY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO DEZYNSEKCJI

 

Metoda i sposób przeprowadzenia inspekcji:

Celem inspekcji jest dostarczenie technikom szczegółowych informacji do oceny zakresu i stopnia intestacji pluskiew, tak aby zabiegi zwalczania mogły być odpowiednio zaplanowane. Należy uwzględnić wszystkie istotne szczegóły, które zapewnią przygotowanie dokładnych zapisów, zwracając uwagę na miejsca, w których zostały odnalezione dowody potwierdzające obecność pluskiew. Powinien zostać sporządzony plan pomieszczenia obrazujący lokalizację miejsc, w których stwierdzono obecność owadów, jak i w sąsiednich pokojach i pomieszczeniach (po obu stronach, powyżej i poniżej), oraz powinno skontrolować się inne lokale mieszkalne przynajmniej w jednym pionie klatkowym. Jeżeli dotyczy to domu należy postępować jak wyżej.Równolegle do tych działań, powinno również się przeprowadzić wywiad środowiskowy z wszystkimi mieszkańcami danej nieruchomości (nie zawsze jednak jest to możliwe z różnych względów np. brak zgody Klienta lub braku dostępu do innych lokali). I dopiero na tej podstawie sporządza się protokół sytuacyjny i podejmuje dalsze kroki w działaniu.

Technik w trakcie inspekcji zwraca szczególną uwagę na:

- szwy, miejsca pod guzikami, uchwyty i metki przy materacach łóżkowych,- jeśli materac jest na bazie tapczanu, on również powinien zostać zbadany. Badanie to powinno obejmować krawędź materiału pod spodem i puste odlewy nóg, (uszkodzenia mogą powodować, że baza jako materiał pokryciowy spodu podstawy będzie musiała być pocięta i / lub usunięta),- jeśli materac umieszczony jest na metalowej ramie z drewnianymi listwami, to one też powinny być skontrolowane,- zagłówek i rama łóżka, meble nocne,- stoliki, itp. powinny zostać odwrócone i skontrolowane,- szuflady stolików i szafek powinny zostać wysunięte i skontrolowane,- jeśli zagłówki łóżka są przymocowane do ściany, powinny one zostać usunięte (za zgodą właściciela),- pozostałe meble w pokoju powinny być skontrolowane, w szczególności miejsca, w których znajduje się bagaż,- elektryczne wyposażenie i urządzenia, takie jak telefony, radia z budzikiem, telewizory, komputery,- krawędzie dywanu pod spodem i wzdłuż prostych krawędzi,- połączenia podłogi ze ścianami,- spód poluzowanych tapet,- ościeżnice, listwy boazerii, pęknięcia i połączenia sufitu, listwy sufitowe,- ramy do obrazów, lustra ścienne, żaluzje, zasłony i karnisze, książki, listwy z przewodami elektrycznymi, kontakty i gniazda,- hole oraz wspólne pomieszczenia hoteli, hosteli, mieszkań, domów itp.,- pokoje gospodarcze, wózkownie i pralnie, piwnice, strychy.Aby uniknąć ryzyka przeniesienia pluskiew z pokoju do pokoju, technik powinien zabierać do porażonego pokoju minimalną liczbę przedmiotów. Wykorzystując środek płoszący, sprawdź najpierw materac zwracając uwagę na krawędź bliżej ściany, gdzie jest najciemniej.

Opracował:

Technik Kamil Rybacki

KONTAKT

Siedziba Firmy

 

P.U. Freshmaker Usługi DDD

Nietypowe i Specjalistyczne
z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie
ul. Piaski Wróblewskie 7
95-039 Sokolniki-Las

tel. 511110425, 504017940, 607511952

 

Właściciel - Kamil Rybacki

Numer NIP: 732-200-08-25
Numer REGON: 101718133

 

Biuro czynne: od Pon. do Sob. / 8:00 - 20:00

oprócz świąt, w niedzielę - kontakt Alarmowy

manager.firmyfreshmaker@wp.pl

 

 

 

WERYFIKACJA FIRMY

 

DANE NASZEJ FIRMY W CELU WERYFIKACJI PRZEZ KLIENTA !

Siedziba Firmy

 

P.U. Freshmaker Usługi DDD

Nietypowe i Specjalistyczne
z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie
ul. Piaski Wróblewskie 7
95-039 Sokolniki-Las

tel. 511110425, 504017940, 607511952

 

Data rejestracji działalności gospodarczej - 2014-01-17

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej - 2014-02-01

właściciel firmy - Kamil Rybacki

 

Dane podstawowe:

Właściciel - Kamil Rybacki

Numer NIP - 732-200-08-25

Numer REGON - 101718133

 

Przeważająca działalność gospodarcza (kod-PKD) 82.21.Z (Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych).

Wykonywana działalność gospodarcza (kod-PKD) 81.21.Z, 81.22.Z, 81.29.Z

 

Konto Bankowe Firmy do dokonywania przelewów realizacji zleceń i zaliczek:

NR Konta Bankowego

PKO Bank Polski S.A.

Kamil Rybacki

07 1020 3440 0000 7702 0056 7206

logotyp (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Zapraszamy do współpracy!

ZAMGŁAWIANIE ULV

System zamgławiania zasadą

W zabiegu dezynsekcji pluskwy domowej, wykorzystujemy również - System zamgławiania elektrycznego ULV. Ta technologia pozwala technikowi zneutralizować dorosłe osobniki. Wykorzystujemy ją w pakiecie (5w1) - Systemu IPM. Jest to działanie kompleksowe i stosowane przy każdym zabiegu dezynsekcji. Wykorzystując tą technologię, zabieg dezynsekcji staje się bardziej skuteczny i długo trwały.

OPRYSK ZASADOWY

Rozpylenie zasady aktywnej

Oprysk chemiczny realizowany jest urządzeniem, które pod ciśnieniem rozpyla zasadową mgłę. Technik wykonuje tzw. powłokowanie powierzchni utwardzonych i tapicerowanych w miejscach lokalizacji jaj i

larw oraz na listwy przypodłogowe i podłogę.

CERTYFIKAT JAKOŚCI

Krajowy Znak Jakości

Fresh-Maker posiada Certyfikowany Krajowy Znak Jakości nadany w 2017 roku i Certyfikowany Poziom Wyższy w dziedzinie dezynsekcji nadany w 2018 roku. 

Każde nadane wyróżnienie bardziej mobilizuje naszą kadrę techniczną po to, by mieć rzeszę zadowolonych klientów.

Jak skutecznie zwalczyć pluskwę domową?

Technik Kamil Rybacki

Od 6 lat zajmuję się dezynsekcją pluskwy w gospodarstwach domowych. Przez ten okres czasu, zgłębiłem wiedzę teoretyczną i zdobyłem doświadczenie. Jest to bardzo szerokie spektrum wiedzy i działania. Przez kilka kolejnych wpisów na blogu, będę chciał przedstawić ten problem od strony teoretycznej, technicznej i praktycznej, by wpłynąć na zachowania osób, które lekceważą ten problem.

 

Moje obserwacje opre na mojej wiedzy i doświadczeniu w kontaktach z Klientami.

Wielu z nich już na samym początku w zapytaniu ofertowym, prosi o dyskrecję i o przyjazd pojazdem nieoznakowanym logiem firmy. Wynika to ze wstydu, że maja zapluskwione mieszkanie. Tłumaczą to tym, że pluskwa występuje tylko w mieszkaniach zaniedbanych i brudnych. A to jest stereotypowe myślenie, bo pluskwa domowa uwielbia czyste i wręcz sterylne pomieszczenia, dlatego dość często można ją znaleźć w szpitalach, przychodniach zdrowia i aptekach.

Przy wykonywaniu inspekcji, celem jej jest dostarczenie technikom szczegółowych informacji do oceny zakresu i stopnia intestacji pluskiew, tak aby zabiegi zwalczania mogły być odpowiednio zaplanowane. I tu spotykamy się z pierwszą poważną przeszkodą. Wielu Klientów nie ma wiedzy, czy podobny problem występuje u sąsiadów czy w całej kondygnacji budynku. Podyktowane jest to tym, że żaden z lokatorów nie chce publicznie przyznać się do problemu, i przez takie działanie, sami ułatwiamy populację owada w bloku. Na domiar takiego zachowania, sami na własną rękę kupują w sieci detalicznej środki, które w żaden sposób nie poradzą sobie z pluskwą. Tu musi być stanowcze i radykalne działanie, wykonane przez specjalistów.

 

Kilka porad!

- jak zachować się gdy zdiagnozujemy u siebie w domu pluskwy?

- czy samemu warto próbować zwalczyć pluskwę w domu?

- jaki wybrać środki w sieci detalicznej?

- jak wybrać dobrą i skuteczną dezynsekcję na rynku ofert?

- czy zwracać w pierwszej kolejności uwagę na cenę, czy na skuteczność metody?

- czym kierować się przy wyborze usługi?

 

Postaram się odpowiedzieć Wam na kilka ważnych kwestii. Pamiętajcie jednak o tym, że jest to mój punkt widzenia, oparty na wiedzy i doświadczeniu. Nie jest moim zadaniem na wskazanie mojej czy jakiejkolwiek innej oferty na rynku, tylko wyczulenie i rozpropagowanie zachowań ludzi, by utrudnić i zminimalizować populację pluskwy. W chwili obecnej, jest to poważny problem większych miast w całej Polsce.

Nie wstydźmy się problemu!

Odp.na 1 pytanie:

- nie wpadajmy w panikę

- spróbujmy na początku zdiagnozować problem sami (czy widzimy żywe osobniki, jaja i larwy, jaka jest ich ilość, czy są nocne ukąszenia)

Odp. na 2 pytanie:

- osobiście odradzam (powód - brak wiedzy i doświadczenia, koszty przy zakupie tzw. półśrodków)

Odp. na 3 pytanie:

- nie kupuj żadnych (powód - słaba skuteczność)

Odp. na 4 pytanie:

- nie skupiać się na 1 ofercie

- porównać kilka ofert z rynku w internecie

- zwrócić uwagę na treść i obraz (powód - spr. czy oferta jest czytelna i zrozumiała)

- spr. czy oferent wystawi dokumentację (fakturę, protokół dezynsekcji i kartę gwarancyjną)

- spr. kwalifikacje zawodowe

- spr. opinie i referencje Klientów i kontrahentów

- spr. osiągnięcia i wyróżnienia oferenta

Odp. na 5 pytanie:

- jeżeli chcesz pozbyć się pluskwy z domu, a nie środków z portfela, to postaw w pierwszej kolejności na jakość

Odp. na 6 pytanie:

- tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi

- przeanalizuj w/w odpowiedzi i na podstawie tych danych, dokonaj właściwego wyboru

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI!

Od rekomendacji przekazywanych z ust do ust do recenzji online, coraz więcej osób z pobliskich miejscowości trafia do naszego Zakładu Usług. Zadzwoń do nas aby umówić się na spotkanie w sprawie bezpłatnej wyceny zlecenia.

Technik Dyplomowany - Kamil Rybacki
Piaski Wróblewskie 7, 95-039 Sokolniki Las

511-110-425

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page