https___www.oferteo.pl_srodki-czystosci-

Katalog usług nietypowych i specjalistycznych

Opis firmy:

Firma usługowa FRESHMAKER, to podmiot wielobranżowy realizujący usługi: nietypowe i specjalistyczne oraz z zakresu ddd i prac montażowych. Specjalizuje się w dezynsekcji, dezynfekcji i ozonowaniu pomieszczeń mieszkalnych i usługowych oraz w likwidacji szkód pożarowych i po zalaniu wodą lub fekaliami.

 

Nasza firma z 16 swoich witryn zbudowała jedną zbiorczą i połączyła w tzw. "katalog usług", której forma ułatwi szybsze znalezienie właściwego produktu.

Aby otrzymać więcej informacji na temat zakresu działalności firmy, proszę odwiedzić podstrony np. "zakres prac" lub "katalog usług".

Ponadto dla tych wszystkich Klientów, którzy przed podjęciem współpracy potrzebują otrzymać więcej informacji, firma zaleca odwiedzić podstrony "aktualności".

 

Firma realizuje usługi na terenie UE - Polski i Niemiec.

Współpracuje z instytucjami państwowymi, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, podmiotami gospodarczymi, kontrahentami, policją, prokuraturą, sanepidem i indywidualnym Klientem. Kadra techniczna posiada kwalifikacje zawodowe, szkolenia z zakresu bhp, dużą wiedzę i doświadczenie. Firma za całokształt swoich działań została wyróżniona Certyfikatem i Krajowym Znakiem Jakości przyznanym w 2017 roku.

 

Ważne!

Wychodząc na przeciw naszym Klientom, opracowaliśmy tzw. "Katalog usług", by Klienci łatwiej docierali do naszych ofert.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu i do współpracy.

Nasze kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (dyplomy, certyfikaty, wyróżnienia):

Fresh-Maker posiada Certyfikowany Krajowy Znak Jakości nadany w 2017 roku i Certyfikowany Poziom Wyższy w dziedzinie dezynsekcji nadany w 2018 roku.

Nasze profesjonalne laboratorium - do weryfikacji gatunków insektów

 

Laboratorium powstało w 2018 roku, a namiastką jego powstania były oczekiwania naszych klientów. Dość często podczas wykonywania zabiegu dezynsekcji (w czasie realizacji inspekcji), trudno jest ustalić nazwę owada lub roztocza, by dobrać odpowiednią technologię.

Dopiero nasi technicy-laboranci pracując na profesjonalnym sprzęcie i wykorzystując przy tym najnowsze technologie optyczne, są w stanie określić nazwę i gatunek.

W czasie wykonywania inspekcji w domu klienta, okazuje się, że zgłaszana nazwa owada jest błędna. Nie zawsze na miejscu można zdiagnozować jaki to gatunek owada, a tym bardziej roztocza.

W takim przypadku po wykonaniu zabiegu profilaktycznego (gdy skutek jest negatywny), technik pobiera próbkę w celu zbadania jej pod mikroskopem.

Roztocze – to duży rząd pajęczaków, obejmujący owady od wielkości mikroskopijnych do 3-centymetrowych. Roztocze występuje w formie pasożyta i drapieżnika.

Występują w każdym pomieszczeniu (domu czy mieszkaniu), przeważnie w dywanach, chodnikach, na wierzchni ubrania itp.

Niektóre gatunki mogą przenosić choroby!

Firma współpracuje z:

 • Wspólnotami i Spółdzielniami Mieszkaniowymi

 • Administratorami budynków w blokach i kamienicach

 • Hotelami i Zajazdami

 • Szpitalami, Przychodniami Lekarskimi i Aptekami

 • Ośrodkami Wypoczynkowymi

 • MOPS-em

 • Ośrodkami Wychowawczymi i Karnymi

 • Domami Opieki Społecznej

 • Sieciami Gastronomicznymi

 • Instytucjami Państwowymi i Podmiotami Gospodarczymi

 • Klientami indywidualnymi itp.

Jak naszą firmę widzą i oceniają klienci:

LISTY REFERENCYJNE!

List referencyjny, to ważny dokument stwierdzający, że klient zadowolony jest z wykonanej usługi. Każda profesjonalna firma, dąży do uzyskania referencji od kontrahentów i podmiotów gospodarczych oraz od indywidualnych klientów. Pozytywna ocena pozwala firmie rozwijać się i wprowadzać nowe technologie.

Wszyscy, którzy preferują dobrą jakość produktu, przyczyniają się do powstawania usług wysokiej jakości.

Nasi Klienci

Telefon:

511-110-425

607-511-952

504-017-940

© 2014 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Kamil Rybacki    

 • facebook
 • Twitter Clean
 • White Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now